Ogrodzimy co chcesz...
Jarmex
...dostarczymy gdzie chcesz

grupa jarmex

plenderu

O nas

GRUPA JARMEX

P.P.H.U. JARMEX Jarosław Jaskólski
JARMEX sp. z o.o. sp.k.
JARMEX TRANS sp. z o.o. sp.k.

P.P.H.U. JARMEX Jarosław Jaskólski, powstało w 1994 roku.

firma1

Jest przedsiębiorstwem prywatnym opartym w 100% na kapitale właściciela. 1 października 2016 roku firma przeszła restrukturyzację. Wyodrębnione z niej zostały firmy, które zajęły się osobno produkcją i usługami w zakresie przemysłu metalowego − JARMEX sp. z o.o. sp.k. oraz spedycją i transportem JARMEX TRANS sp. z o.o. sp.k.
Obecnie Grupa zatrudnia ponad 180 pracowników we wszystkich gałęziach swojej działalności (produkcja, transport-spedycja, handel, usługi). Zakład produkcyjny przerabia ponad 1000 ton stali miesięcznie, z której wykonujemy różnego rodzaju wyroby.

firma2 firma5

PRODUKCJA

SIATKI ZGRZEWANE
Od ponad 25 lat firma Jarmex słynie z produkcji różnego rodzaju siatek zgrzewanych. Wykonujemy je z drutu począwszy od Φ2,5 do Φ8 mm oraz różnych wielkości oczek od 20 mm do 150 mm. Maksymalne gabaryty siatki to 2500 x 4000 mm.
SYSTEMY OGRODZENIOWE
Oferujemy gotowe moduły ogrodzeń do samodzielnego montażu. Proponowane produkty występują w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów. Dzięki samodzielnemu montażowi, klient otrzymuje produkt w bardzo przystępnej cenie oraz satysfakcję z własnego wykonania ogrodzenia.
GABIONOWE OGRODZENIE DEKORACYJNE
W 2012 roku na rynek wprowadziliśmy nowy, ciekawy produkt - gabiony ogrodzeniowe. Proponowane produkty stworzą ciekawe aranżacje, które w nowoczesny i niezwykle ciekawy sposób upiększą Twój ogród.

TRANSPORT I SPEDYCJA

banery do podstron

Początki transportu w firmie Jarmex sięgają roku 1994.
Przez pierwsze dziesięć lat działalności firma dysponowała jedynie kilkoma jednostkami różnych marek wykorzystywanych jedynie do własnych celów.
W związku z powstaniem w 1998 roku Spedycji Krajowej, tabor zaczął być również wykorzystany do celów świadczenia usług przewozowych na terenie kraju. W roku 2006 pod-jęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności transportowej na teren krajów europejskich i ujednoliceniu taboru. Zdecydowaliśmy się na zakup ciągników marki Renault Magnum. Jako naczepy wybraliśmy wysoko ocenianą przez transportowców markę Kögel. Obecnie w spedycji jest ponad 50 ciągników siodłowych z naczepami (własnych i zatrudnionych przewoźników). W większości są to ekologiczne ciągniki spełniające europejskie normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6. Planujemy zakup następnych zestawów w kolejnych latach. W trosce o prawidłową ich eksploatację i dbałość o stan techniczny w roku 2015 wybudowaliśmy halę serwisową i myjnię. Wyposażyliśmy ją w wysokiej jakości sprzęt.

20151106 095713 kopia 20151106 100013 kopia

Wszystkie produkty firmy Jarmex oferujemy i dostarczamy własnym transportem na rynek Polski oraz wielu krajów Europy.